Naše velké poděkování

Děkujeme vám všem za sdílení a vlnu solidarity (nejen) na sociálních sítích.

Děkujeme za všechny vaše nabídky pomoci, kterých bylo obrovské množství. A zejména všem těm, kteří nám svou pomoc a podporu již poskytli. V první řadě jsou to naše rodiny, z ostatních uveďme alespoň Lenku Molkovou, díky které máme logo a grafickou podobu těchto stránek.

Děkujeme za každý váš příspěvek – malý či velký, jednorázový nebo pravidelný. Mimořádný dík pak patří facebookové skupině Nosíme děti, která uspořádala charitativní dražbu, s výtěžkem přes 100 000 Kč ve prospěch nadačního fondu. Že pomáhat lze bez ohledu na věk, dokázali sedmáci ze Základní školy Kvílice, kteří pro náš fond vybrali na dobročinné akci neuvěřitelných 15 000 Kč.

Náš velký dík patří také Lukáši Valáškovi z iDNES.cz, který napsal o Pavlině případu článek, který celý problém zviditelnil.

Nemožné ihned a zázraky do dvou dnů? Přesně takto vypadá pomoc Mgr. Petra Sojky a týmu advokátní kanceláře MELKUS KEJLA & PARTNERS. Dávají na nás pozor, abychom nezakopli o žádné úskalí českého práva. Děkujeme!

Díky vám můžeme pomáhat!

A co nám vlastně pomůže nejvíc? Naši klienti potřebují nejvíc ze všeho finanční pomoc. Na léky a terapie, na pomoc v domácnosti nebo s dětmi, když se jim v průběhu léčby nedostává sil, ale i na běžné služby a produkty, které si náhle na dlouhodobé nemocenské nemohou dovolit. Způsoby, jak jim naším prostřednictvím můžete pomoci, popisujeme ve článku Jak přispět. Na dar v jakékoli výši vám samozřejmě rádi vystavíme potvrzení pro uplatnění odpočtu z daní.

Partneři

 

Advokátní kancelář, která nám nabídla pomocnou ruku a chrání nás před paragrafovou džunglí
Výrobce kvalitního oblečení z merino vlny, který nás pravidelně podporuje