Hana Kalousová
Hana Kalousová
Výkonná ředitelka

Přes 10 let jsem pracovala v dopravě na různých pozicích od asistentky až po management. Naučila jsem se hlavně plánovat, analyzovat a efektivně řešit nenadálé situace. Jsem ambiciózní a někdy až puntičkářský člověk. Nadační fond je pro mě další velkou výzvou. Věřím, že dokážeme pomoci co nejvíce potřebným lidem. Pomáhejte s námi!

Tereza Vanečková
Tereza Vanečková
Členka správní rady

Jsem dula, látková, šátková a laktační poradkyně a hlavně máma tří dětí. Je pro mě důležité pomáhat ostatním, v poslední době především rodinám čekajícím miminko a mladým rodičům. Jsem klidná a hodně praktická, což se mi hodí. S Pavlou jsme se potkaly při jedné z mých činností a brzy zjistily, že se nám skvěle spolupracuje. Když onemocněla, velmi ráda jsem nabídla pomoc při realizování řady jejích aktivit. Pomáhat s nadací pak už bylo jen dalším logickým krokem. Co Jantar nastartuje, dotahuji do konce. Mám na starost většinu organizace kolem fondu a kromě toho také jeden důležitý úkol: hlídat Pavlu, aby směřovala víc energie na vlastní uzdravování a svou rodinu než na pomoc ostatním. Od toho tu totiž má nás, svůj tým.

Lenka Šilhánková
Lenka Šilhánková
Členka správní rady

Jsem máma dvou dětí, speciální pedagog a sociální pracovník. Poslední roky pomáhám především dětem se speciálními potřebami a pěstounským rodinám. Kromě vyslechnutí bez hodnocení jim dokážu nabídnout i možnost posunout se někam dál, což mě velmi naplňuje. V podstatě celý svůj pracovní život se pohybuji v neziskovém sektoru, čímž doplňuji do týmu zkušenosti s možnostmi a omezeními, která zde existují. Jsem zvyklá pomáhat, účinně a bez sentimentu, a to budeme rozhodně potřebovat.

Zuzana Janglová
Zuzana Janglová
Členka správní rady

Jsem žena, matka, podnikatelka. Jsem majitelkou Obchuudku z části přírodního, ekologického a bezobalového. Do nadačního fondu vnáším svou energii a praktičnost, radost ze života. Snažím se žít každý den s tím, že je to nejlepší den v mém životě. A jako členka správní rady pomáhat našim klientům, aby si takto mohli užívat své dny i oni. Aby mohli s lehkou hlavou prožívat den za dnem nejlepší den svého života.

Radka Martínková
Radka Martínková
Revizorka

Vzděláním i založením jsem podnikatelka a obchodnice. Více než 15 let se věnuji podnikání v různých oborech, a protože jsem máma dvou malých dětí, mým velkým životním tématem je skloubení práce a rodinného života. Velkou inspirací jsou mi Tomáš Baťa a Sir Nicholas Winton. Mým životním posláním je pomáhat, být užitečná, měnit svět k lepšímu. A to je i důvodem, proč pomáhám Pavle. Pokud uvidíte mé telefonní číslo na displeji svého telefonu, nejspíš se v nejbližších minutách dozvíte, že i vy můžete být užiteční. S lehkou hlavou se totiž žije lépe: nejen těm, kterým pomáháme, ale i těm, kteří pomáhají.

Pavla
Pavla "Jantar" Dandová
Zakladatelka fondu

Zažila pocity nespravedlnosti a beznaděje, když jí zdravotní pojišťovna zamítla léčbu se slušnou nadějí na úspěch. Zdůvodnění: existuje levnější alternativa. Že jí ta alternativa dává podstatně menší naději zažít první školní den, první lásky nebo maturitní ples jejích dvojčat, nikoho nezajímalo. Po rozruchu, který se jí podařilo vyvolat v médiích, pojišťovna rozhodnutí v jejím případě změnila. Jenže systém zůstává stejný. A spousta rodičů malých dětí dál čelí stejnému nedostatku času a beznaději. Po jejím odchodu vykonává funkci zakladatele její manžel Luboš.